Nespavosť, nervozita, depresia, poruchy trávenia. Majú spoločný menovateľ?

Keby sme mali lokalizovať odkiaľ z tela vyviera život, mohli by sme veľmi zjednodušene a málinko aj skreslene povedať, že také miesto dokážeme vnímať ako výrobné centrum životného elánu. Život a životná energia sa nachádza v brušnej časti. Podľa učenia z Číny sú zdrojom životnej energie obličky. Solar plexus je domovom vitality a často aj plánov, ktoré si želáme uskutočniť. Žalúdok je dobrý správca nízkofrekvenčných emócií a často poJEDačom hnevu, frustrácie, nenávisti a závisti. Všetky ostatné okolité orgány nám robia veľmi kvalitnú službu a filtrujú+neutralizujú čo sa dá.

Z mojej praxe v rámci terapie zvukom za uplynulé roky vyplynulo, že mnohé problémy majú korene vyvierajúce práve z veľmi často oslabovaného a vibračne podlaďovaného solar plexu.

Nešťastná strava je čerešničkou na torte upečenej z neradosti a nevôle.

Počas frekvenčného vylaďovania odbúrame príliš silné napätie v oblasti brucha. Uvoľní sa v nás pozastavený prúd životnej energie, obnoví sa sila potenciálu, a veľakrát sa klienti cítia nepríjemne, keď im začne v brušku pracovať všetko správne. A ozýva sa náhly koncert, ktorý hlási, že sa bunky a orgány v tejto oblasti dostali zo stavu „v pozore“ do stavu uvoľnenia a relaxácie-harmónie.

Upokojím ich, že je to vynikajúca hlasná správa vysielajúca sa z éteru bruška.

Zvykli sme si na to čo je neprirodzené, zvykli sme si na to čo nám nevyhovuje, zvykli sme si na to čo nám nechutí, a rokmi sme si zvykli aj na to kým v skutočnosti nie sme.

Nie sme tu na to, aby sme podávali výkony hodné medailí, ani na to, aby sme vôbec pretekali a vytvárali si neustály tlak. Tým odolávali často iluzórnym prehrám a zakúšali stále viac silnejúcu frustráciu, hnev, a všetky tie ostatné nízkovibračné kmity, ktoré som už spomínala.

Energetický ekvivalent slova radosť je slovo život. RA- egyptský Boh Slnka. Dosť je dosť J Mať dosť slnka znamená mať dosť života. V bunkách, v orgánoch, v póroch. Keď sme sa naučili (s)tráviť to čo radi nemáme, z kolotoča sa dostaneme len jedinou značkou. Tá značka je pomyselná šípka, ktorá nám ukazuje, že sa treba na novo naučiť čo máme radi. Zistiť čo radi robíme, pri čom sa skutočne tešíme, a cítime, že nás to vyživuje. Nie, že to robíme cez filter ega, ale cez skutočný živý prameň vyvierajúci z centra nášho fyzického bytia.

Zmeniť smer si vyžaduje veľa sebauvedomovania, a sebareflexie. Na tejto ceste následne zistíme, že sme ľahší. Ľahší o problémové trávenie, ľahší o pravidelné dávky nervozity, zúfale stavy depresie, nočného prehadzovania sa v posteli a sledovanie stropu pri nespavosti.

Akonáhle nám začne stúpať hladina života v žilách, spustí sa mechanizmus ozdravovania tela, mysle aj duše. Šamani hovoria, ak má choroba (disharmónia) väščiu chuť žiť, než človek sám, je jasné akým smerom sa tento zápas uberá….

Sound healing mi (našim klientom) dal šancu na otočenie zápasu už mnohokrát. V jeho rezonančnej sile tkvie celá (pra)veda.