ONLINE meditácie

Pre seba

Mesačné online členstvo PRE SEBA
Čo v ňom nájdeš?
Viac ako 150 jedinečných autorských meditácií v podobe liečivých sound healingov, šamanských techník, spevov a mantier, ktoré neustále pribúdajú. Súčasťou členstva je aj 21-dňový mentálno-emocionálny detox.

specials

Meditácie vytvorené špeciálne na rôzne silové dátumy, témy a zamerania.

exclusive

Vo všeobecnosti platí, že nie je meditácia ako meditácia. Meditácia nemusí byť len o tom pustiť si niečo príjemné a nerobiť nič. Meditácia je vedomá práca na sebe, intenzívny nástroj ako vnímať život z inej perspektívy, ako ho vedome nasmerovať k harmónii, balansu a vnútornej radosti. Vysokokvalitné meditácie EXCLUSIVE sa za krátko stali jednými z najobľúbenejších. Ich výnimočná kvalita, zvuku aj obrazu, si za krátky čas získala mnohých priaznivcov. Jednotlivcov, ktorí pracujú na svojom osobnostnom raste, ale aj firmy, ktoré sa snažia svojim zamestnancom poskytovať benefity v oblasti duševného zdravia a v rámci dôležitej témy akou je work-life balance. Meditácie EXCLUSIVE sú zamerané na špecifické témy, ktoré môžete podľa potreby s odstupom času opakovať. Profesionálne videá sú zárukou ešte väčších benefitov pre telo, myseľ, dušu. Špičkovou technikou zachytené frekvenčné vlnenie vás ponorí hlbšie. Dočkáte sa uvoľnenia, ktoré počas a po absolvovaní danej meditácie býva rýchlo badateľné, intenzívne.

personálny audio healing

 

 

Terapie

skupinové meditácie

 

 

terapie pre dospelých

 

 

terapie pre deti

 

 

kurzy

 

 

PRODUKTY

spievajúce misky

 

 

krištáľové misky

Kryštáľové misky sú sprievodcom do sveta jemnohmotných energií a svetelných bytostí. Biele matné kryštáľové misy Meinl Sonic Energy Crystal z vysoko kvalitného čistého kremeňa vytvárajú svojím zvukom a dizajnom veľmi príjemnú auru. Ich dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom udieraní alebo trení spievajúcej misy tak, aby bolo cítiť energiu v celom okolí.

čakrové sety

 

 

gongy

 

 

nástroje z našej dielne

Šamanské hrkálky, alebo rattles, sú primárne uzemňujúce a čistiace nástroje. Ich ručnou výrobou sme sa začali zaoberať koncom roka 2022. 
Šamanské hrkálky sú tradičnou pomôckou mnohých kmeňov po celom svete. 
Čistia energetické pole, auru, očisťujú myšlienky, priestory, a zbavujú nás negatívnej energie. Určené sú na osobnú potrebu pre každého, kto cíti, že sa potrebuje očistit, alebo uzemniť. 
Rovnako sú určené pre terapeutov, sound healerov, masérov a pod., kedy silu šamanských hrkálok využívame pri práci s klientom. Používanie šamanských hrkálok je veľmi jednoduché. Hŕkaním hrkálky rušíme zhustené negatívne vlnenia v okolí tela, resp. na tele. 
Každá šamanská hrkálka je jedinečná. Ich výroba prebieha za našich vlastných rituálov a čistení. Do takmer každej je vsadený minerál, ktorý frekvenčne umocňuje jej energiu.

 

Vydymovacie pierka sú súčasťou očistných rituálov, či už pre vlastnú potrebu, alebo pri/po práci s klientami. Rozháňajú/posúvajú dym z bylín, ktoré pálime do bližšieho telesného konaktu, alebo konkrétneho miesta  v priestore. 
Vydymovacie pierka vyrábame z naturálne pozbieraných pierok. Každé jedno vydymovacie pierko je unikát. Často disponujeme aj výnimočnými a nie bežne dostupnými perami zo sovy, a pod. 
Esencia každého operenca je tak základom našich prác, ktoré nesú zámer čistoty. “Spirit of the bird” je ako hovoria indiáni čistý, lebo práve vtáky sú tie, ktoré lietajú najvyššie a majú schopnosť prinášať informácie od bohov neba…🪶

PRE FIRMY, ŠKOLY A ŠKÔLKY

Spiritálny pobyt určený na sebarovoj. Hlavným cieľom je zahĺbenie sa do seba, a vydanie sa na cestu transformácie. Na pobyte sa neje mäso, sound healing meditácie sa konajú niekoľkokrát do dňa. Budujeme spolu kolektívnu energiu, rozoberáme a vnímame čo sa deje v nás a okolo nás. Sound Healingové pobyty vznikli ešte v roku 2017, kedy sa uskutočnil 1.pobyt v Nízkych Tatrách, v čarovom Krpáčove, na našom obľúbenom mieste. Odvtedy sa pobyty konajú 3x ročne.

Darčekové Poukazy